TÜRKİYE'YE BAKIN BİZİ GÖRECEKSİNİZ - 25.YIL

BAŞKANIMIZIN MESAJI

Burhan Doğan EMT İnşaat1996 yılında faaliyetlerine başlayan şirketimiz, hayata geçirdiği birçok başarılı proje sayesinde bugün Türkiye’nin inşaat ve taahhüt sektöründe adından güvenle bahsedilen bir firma olmuştur. Kurulduğu ilk günden beri “Üstün Kalite, Zamanında Teslim ve Uyumlu İşbirliği” prensiplerinden asla ödün vermeyen şirketimiz, hali hazırda aynı titizlikle ülkemizin farklı noktalarında hizmetlerine devam etmektedir.

Faaliyete başladıktan kısa bir süre sonra maalesef ülkemiz art arda deprem felaketleri yaşadı. Ülkemizin ve vatandaşlarımızın yaşadığı bu acı olaylar, özellikle inşaat sektöründe ve bu sektörde faaliyet gösteren firmalarda olumsuz bir imaj yarattı. Fakat EMT İnşaat olarak, yaptığımız her projede, projenin büyüklüğüne bakmayarak kalite ve güvenlik standartlarımızdan asla taviz vermedik. Bu yüzdendir ki, bugüne kadar üstlendiğimiz hiçbir projede olumsuz bir geri dönüş almadık. Tamamladığımız her projeyi, ülkemizin ve vatandaşlarımızın hizmetine sunarken bu dünyaya bir eser bırakmanın gururu ve sorumluluğunu hep üzerimizde hissettik.
2000’li yılların ilk yıllarını takiben ülkemiz ekonomik anlamda büyük bir atak yaptı. Artık eskiden lüks sayılabilecek yapılar, asgari standartlarımız olmaya başladı. Özellikle havayolu taşımacılığının gelişmesi ve yolcu sayılarının artmasıyla dünyada olduğu gibi ülkemizde de havalimanı inşaatları hız kazandı. Biz de sektördeki tecrübemizden istifade ile bu projelerde gururla yer aldık ve alnımızın akıyla her projenin altından başarıyla kalktık. Geçmişe dönüp baktığımızda, projelerimizin çoğunun havalimanı alt ve üstyapı işleri olduğunu görüyoruz. Ve gururla söyleyebilirim ki “Bu işte çok iyiyiz!”.

Özellikle sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri hep yakından takip ettik. İnşaat alanında dünya standartlarında teknikler ve ekipmanların kullanımında hiçbir zaman geride kalmadık. Bu yüzdendir ki EMT İnşaat ailesindeki bireylerin kişisel gelişimleri için her zaman çaba sarf ettik. En temel gücümüzün nitelikli insan kaynağı olduğunun farkından olarak nitelikli personelin istihdamına ve gelişimine her zaman katkıda bulunduk.

EMT İnşaat olarak prensiplerimizden asla şaşmayarak vatandaşlarımıza hizmet etmeye ve ülke ekonomimize katkıda bulunmaya devam edeceğiz. Ve yaptığımız ve devam etmekte olan projelere bakarak şunu söylüyoruz:

“Türkiye’ye Bakın Bizi Göreceksiniz!”

Burhan DOĞAN
Elektrik Mühendisi
Yönetim Kurulu Başkanı