TÜRKİYE'YE BAKIN BİZİ GÖRECEKSİNİZ - 25.YIL

HAKKIMIZDA

EMT İnşaat Turizm San. Ve Tic. A.Ş., genel inşaat taahhüt işlerinde lider olmak hedefi ile 1996 yılında kurulmuştur.

EMT İnşaat, gerçekleştirmiş olduğu projelerde, “Üstün Kalite, Zamanında Teslim ve Uyumlu İşbirliği” prensipleri sayesinde müşterilerinin ve piyasanın takdir ve güvenini kazanarak, kendisine sektörde seçkin bir yer edinmiştir.

EMT olarak bizler sağlam estetik ve ekonomik yapıların doğru projeler yanında, mutlaka konusunda uzman mühendisler ve teknikerlerin çalışmaları ile oluşturulacağına inanmaktayız.

Gerçekleştirmiş olduğu tüm taahhüt ve proje işlerinde, konusunda uzmanlaşmış kadrosu, bilgi birikimi ve çağdaş bakış açısı, uygulamakta olduğu çağdaş inşaat metotları ve teknolojisi ile inşaat sektöründe başarılı olmuş olan firmamız daima en iyiyi hedefleyerek yurt içi ve yurt dışında birçok projelere imza atmıştır.

Firma olarak misyonumuz, “Kalite Kontrol, İş Güvenliği, İnsan Sağlığı ve Çevreye Saygıyı” en üst düzeyde tutarak, projelerimizi zamanında tamamlamak ve örnek olmaktır.

İnşaasını yaptığımız her yapıda, daima dayanaklı, fonksiyonel, ekonomik ve prestijli çözümler üretebilmek çabası içinde oldu.

Bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da hedefimiz daima en iyisini yapmak…